Do dílny a garáže

  • Pro vaší dílnu nebo garáž vyrobíme stolky pod dílenské nářadí (pokosové pilky, brusky atd.) na kolečkách nebo stavitelných nožkách
  • Pro přepravu kol vašeho auta do servisu nabízíme praktický přepravní rám, který zabrání nežádoucímu pohybu přepravovaných kol
  • Jsme připraveni vám vyrobit dle přání různé další doplňky do vaší dílny a garáže

Přepravní rám na kola od automobilu:

Také každý rok na podzim a na jaře řešíte, jak převézt kola vašeho motorového miláčka do servisu?        Máme pro vás šikovnou vychytávku!
Pořiďte si náš přepravní rám, ve kterém snadno a bezpečně převezete kola na přezutí do servisu nebo ve kterém sadu náhradních kol můžete bezpečně uskladnit v garáži. Rám je vyroben z Al profilů, je lehký a přitom pevný. Manipulace s ním je velmi snadná a komfortní. Základní rám vložíte do kufru vašeho automobilu, do něj postupně naskládáte všechna 4 kola a na ně nasadíte druhou část rámu. Pomocí pružných upínacích šňůr připevněných po stranách horního rámu, jej spojíte se spodním rámem. Takto zajištěná kola se během jízdy ani nepohnou a vy je bezpečně dopravíte do servisu na přezutí. Rozměry rámu vyhovují běžně používaným velikostem automobilních kol. Přesto není problém vyrobit rám podle vašich specifických požadavků.

Přepravní rám - 1 100 Kč


Dílenský stolek:

Také neustále řešíte kam nainstalovat vaše elektrické pomocníky v dílně? Nabízíme jednoduché řešení. Vyrobíme vám stolek pod elektrické nářadí (pokosovou pilu, brusku atd.) přesně podle vašich představ a libovolných rozměrů. Stolek vyrobíme z pevného Al profilu, police a vrchní deska je z voděodolné překližky, stolek může být na kolečkách nebo na výškově stavitelných nožkách, s libovolným počtem polic. Rádi vám vyhovíme, pokud si přejete na horní desku jiný materiál (PVC,dřevo,ocel.desku...)

Stolek, základní provedení dle foto ( d-60, š-50, v-70 cm) cena 1 980 Kč
    - s kolečkama - 2 480 Kč
    - jedna police navíc  + 400 Kč


Ostatní:   Podle vašich požadavků můžeme vyrobit i další produkty

Příklad:
Stojánek na rozplňovací hadičku pro laboratoře - na přání zákazníka